Головна сторінка  Наші Контакти  Зворотній звязок  Прайси


Гідроізоляція фундаменту



Гідроізоляція фундаменту
 Фундаменту необхідний захист від впливу вологи, навіть якщо рівень грунтових вод на возводимом ділянці буде низьким, а опади є рідкісним явищем.
Головне питання полягає у виборі виду гідроізоляції - рулонної, проникаючої або обмазувальної.
Перш ніж вибрати рулонну гідроізоляцію фундаменту, необхідно з'ясувати, що ж вона собою являє.
Залежно від виду кріплення, рулонний гідроізоляція ділиться на два типи - механічно фіксується і спрямовуюча. Спрямовується гідроізоляція (друга назва - оклеечная гідроізоляція фундаменту) являє собою полотно, згорнуте в рулон, яке складається з бітумно-полімерного складу, шару плівки поліетиленової та шару-основи, який йде у вигляді склотканини.
Завдання, які виконує рулонний гідроізоляція:
 
• Захищає арматуру від корозії;
• Захищає бетон фундаменту від порушення його структури і вилуговування;
• Мінімізує процеси втрати міцності бетону і старіння під впливом зовнішнього середовища.
Рулонний гідроізоляція здійснюється шляхом наклеювання рулонного матеріалу у вигляді багатошарового покриття (найчастіше це 3-4 шари), при цьому обов'язково повинна бути захист поверхневими стяжками і стінками. Дану гідроізоляцію необхідно здійснювати з гнілостойкіх матеріалів, а використання не гнілостойкіх рулонних матеріалів на поверхні з картону (пергамін, руберойд та інше) для споруд довгострокового часу не допускається. Однак рулонний гідроізоляція має свої недоліки. Даний спосіб гідроізоляції характеризується слабкою трещиностойкостью, а також адгезію, при цьому має підвищену вартість і складність при монтажних роботах, нееластичністю, нестійкістю до ультрафіолетового випромінювання, також недостатньо міцна на розрив. Рулонну гідроізоляцію неможливо наносити під час дощової погоди.
Так само на сьогоднішній день досить поширеним гідроізоляційним матеріалом є бітумна гідроізоляція. Такий вид гідроізоляції має в своєму складі адгезійні добавки, синтетичні смоли і каучуки, а також інші компоненти. Наноситься бітумна гідроізоляція на підготовлену поверхню фундаменту (повинна бути заздалегідь очищена від бруду і прогрунтована) за допомогою пензля або шпателя. Найчастіше бітумна гідроізоляція застосовується у вигляді легкої капілярної гідроізоляції. Гідроізоляція даного виду випускається у вигляді бітумних емульсій та розчинів, бітумно-полімерних мастик. Перш ніж зупинити свій вибір на бітумної гідроізоляції, варто знати і про її недоліки - низький термін служби (в морози еластичність бітуму починає втрачатися, що призводить до подальшого відшарування і механічних пошкоджень гідроізоляції). Це може привести до того, що бітумна гідроізоляція за 3-4 зимових циклу може вийти з ладу.
Плівкова гідроізоляція фундаменту є одним з простих і економічних рішень гідроізоляції. Головним плюсом даного виду гідроізоляції, на який відразу звертають увагу, це низька вартість матеріалу. Поліетиленові плівки характеризуються хорошими гідро- і пароізоляційними властивостями завдяки використаному при їх виготовленні поліетилену високого тиску. Крім цього плівка не піддається гниттю, при цьому вона еластична і довговічна. Однак є і свої «АЛЕ». Плівковий матеріал дуже чутливий до механічних пошкоджень, які є природними при заливці бетону і при усадочних процесах. Ніхто не може гарантувати, що спочатку поліетиленовий шар гідроізоляції не матиме слабких місць.
Найбільш практичним і затребуваним способом гідроізоляції фундаменту на сьогоднішній день є проникаюча гідроізоляція. Принцип дії проникаючих матеріалів полягає в проникненні активних хімічних елементів в пористо-капілярну структуру бетону, де після взаємодії з елементами цементного каменю, елементи утворюють кристали, які в подальшому і заповнюють собою всі пори і мікротріщини бетону. Таким чином бетон не перестає «дихати», що є дуже важливим для здоров'я людини. Проникаюча гідроізоляція є абсолютно екологічно безпечною, що природно можна вважати великим плюсом. Бетон, який був оброблений проникаючою гідроізоляцією, здатний витримати тиск зовнішніх вод до 12 атмосфер. Наносити проникаючу гідроізоляціюможна як зовні, так і зсередини. Ще одним безсумнівним плюсом проникаючої гідроізоляції є той факт, що вона здатна зберегти свої властивості протягом усього часу експлуатації всієї конструкції, при цьому вона не піддається механічному зносу.
| Теги: ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ, гідроізоляція фундаментів, Гідроізоляція фундаменту, гудроізоляція Львів, гідроізоляція фундаменту Львів

Всього коментарів: 0
avatar
Магазин
Напрямки діяльності
Про це варто дізнатись
Відгуки наших клієнтів

ВІАТРОН - проникаюча гідроізоляція. Відновлення бетону,цегли,пісковика.

РАЗОМ всеукраїнська ініціатива