Головна сторінка  Наші Контакти  Зворотній звязок  Прайси

Всеукраїнська патріотична ініціатива “Разом“

             “Разом” –  Всеукраїнський  патріотичний проект  створений за  ініціативою громадського формування ‘’Народна Самооборона“ при науково-технічній підтримці Харківського технологічного університету будівництва та архітектури, компаній  ТМ  “Віатрон Центр-Захід’’- Київ, “Еколайн-Захыд“-Трускавець, ”Дім плюс Україна“ - Львів.

Мета проекту:
 – реконструкція та модернізація інфраструктури  туристичних та рекреаційних регіонів  країни на основі сучасних наукових розробок зі застосуванням  передових технологій  та матеріалів вітчизняних виробників.  Наголос робиться на осучасненні приватних господарств, малих  та середніх  туристичних об`ектів, закладів громадського харчування, будинків та споруд що належать місцевим  громадам,

-адресна допомога воїнам АТО,

-створення нових робочих місць.


Суть проекту. Враховуючи  катастрофічний стан каналізаційних  та водовідвідних мереж - одним з головних напрямків програми є  обладнання приватних господарств регіону , туристичних  та громадських об’’ектів сучасною каналізаціею. Встановлення біологічних очисних споруд  вІдомого вітчизняного виробника “Еколайн“ з їх подальшим сервісним обслуговуванням. Особливо це стосується  туристичних Карпат де проблема з очищенням стоків  дуже актуальна.
 
Паралельно, при потребі, вирішуються проблеми зі захистом  споруд і ділянок від підтоплення та підтікання, розробкою та проведенням дренажних систем, гідроізоляціею приміщень сучасними проникними гідроізолюючими матеріалами, лідера вітчизняного виробництва -  компанії  “Віатрон”.
 
Фахівцями фірми “Дім плюс Україна“, що є провідною у своїй галузі,  проводяться  безкоштовні експертна оцінка , розробка проекту, консультації, виконання робіт.
 
На встановлення всіх очисних споруд діє гнучка система знижок, що  значно знижуе вартість об”ектів, робить їх доступними для місцевих жителів.
 
Всі роботи проводяться комплексно, від проектування до здачі під ключ, з подальшим сервісним обслуговуванням.

Модернізована і відбудована інфраструктура суттево вплине на збільшення туристичних потоків, місць для відпочинку та реабілітації, в том числі  учасників бойових дій, а також сприятиме створенню нових робочих місць, збагаченню місцевих бюджетів за рахунок туристів, підвищенню якості життя в регіоні.

Частина зароблених коштів надходить на рахунки ГФ “ Народна Самооборона “ для адресної допомоги воїнам АТО з опублікуванням на сайті організації.

Тільки спільними зусиллями патріотів  ми допоможем  нашим захисникам, зробимо  Україну сильною і процвітаючою.

До проекту  просимо залучатись  активістів  місцевого самоврядування, підприемців, всіх небайдужих.
                              
Магазин
Напрямки діяльності
Про це варто дізнатись
Відгуки наших клієнтів

ВІАТРОН - проникаюча гідроізоляція. Відновлення бетону,цегли,пісковика.

РАЗОМ всеукраїнська ініціатива