Головна сторінка  Наші Контакти  Зворотній звязок  Прайси

БУДІВНИЦТВО ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ БАСЕЙНІВ

Фотогалерея       Прайс-лист
Інструкція про те, як справлятися зі складними ситуаціями в басейні

Інструкція з обслуговування плавальних басейнівОчисні системи
Ще одним напрямком  нашої діяльності , в співпраці з фірмою “ ЄКОЛАЙН”, це є обслуговування громадських та SPA-басейнів для   підтримання чистої та здорової води.
Сучасні препарати по догляду за водою при регулярному та грамотному використанні дозволяють підтримувати в вашій штучній водоймі ідеальний порядок.
Хімія для басейнів має бути сертифікована і відповідати всім вимогам безпеки! А основні з них – якість,  надійність, що гарантуються репутацією виробника, а також доступна ціна. Після детального аналізу, ми зупинились на продукції всесвітньо відомої французької компанії “DESJOYAUX“ та лідера вітчизняного хімічного виробництва ПХЗ’’КОАГУЛЯНТ”.

На сьогоднішній день ми надаємо нашим клієнтам повний спектр препаратів по догляду за водою в басейнах. Проводимо консультації для обслуговуючого персоналу.
Засоби догляду за водою в басейнах,  дезинфекція води в басейнах, чистий басейн, громадський басейн, профілактика та корекція води, вода в басейнах, обеззаражування води, басейн- догляд за водою, водний баланс, ароматизація води,препарати по догляду за водою, басейни.
 
Магазин
Напрямки діяльності
Про це варто дізнатись
Відгуки наших клієнтів

ВІАТРОН - проникаюча гідроізоляція. Відновлення бетону,цегли,пісковика.

РАЗОМ всеукраїнська ініціатива