Головна сторінка  Наші Контакти  Зворотній звязок  Прайси

Гідроізоляція Львів - ЯКІСТЬ, ГАРАНТІЯ, СТАБІЛЬНІСТЬ!

Для чого взагалі потрібна гідроізоляція
 
В наші дні тяжко обійтись без гідроізоляції. Гідроізоляція - це захист будівель,підвалів,спорід, від проникнення води, або це захист матеріалів в різних спорудах від впливу шкідливої ​​води або
 
іншої рідини, яка їх омиває. Найчастіше від води страждають підвали,адже там підвищена вологість. Це зазвичай призводить до напростання грибка, котрий шкідливий для Вашого здоров'я. Не варто самому пробувати позбавитись грибка,адже зазвичай це бузуспішно, і грибок повертається. Слід зазначити, що  гідроізоляційні роботи провадяться з обов'язковим врахуванням всіх властивостей об'єкта. По своїй вартості вони не є дорогим проектом і суттєво не впливають на вартість будівництва. При будівницстві слід порадитись зі спеціалістами,котрі із задоволенням допоможуть Вам. 
Наші висококваліфіковані майстри, в данній галузі, вирішать всі Ваші невирішені питання.  Гідроізоляція будинків , підвалів і гаражів, фундаментів. 
Дренаж і водовідведення. Проектування і прокладання каналізаційних мереж. Встановлення біологічних очисних споруд. Будівництво, реставрація та обслуговування басейнів – основні напрямки діяльності нашого підприємства.
Ми будемо раді Вам допомогти! 


Деталі за телефонами : (032) 253-06-09, (+38) 067-34-17-686, (+38)096-09-57-444, (+38)063-04-60-921.

Або за адресою : Львів, вул.Володимира Великого 2 оф.104 
Також деталі  ще  за e-mail :
dimplus.ua@ukr.net    

Дім плюс Україна
Магазин
Напрямки діяльності
Про це варто дізнатись
Відгуки наших клієнтів

ВІАТРОН - проникаюча гідроізоляція. Відновлення бетону,цегли,пісковика.

РАЗОМ всеукраїнська ініціатива