Головна сторінка  Наші Контакти  Зворотній звязок  Прайси


Різні види гідроізоляції




На сьогоднішній день ринок гідроізоляційних матеріалів пропонує нам величезний вибір матеріалів різного напрямку, починаючи від найпростішого, бюджетного, давно всім відомого, і випробуваного часом і закінчуючи всілякими новинками останніх років. Поставивши собі за питанням про гідроізоляцію, забудовник стикається з проблемою у виборі не тільки способу гідроізоляції, але так само і у виборі матеріалу для проведення робіт.

Наплавляюча рулонний гідроізоляція
Основна область рулонної гідроізоляції покрівля (як скатна, так і плоска)
 
Незалежно від типу гідроізоляції всі роботи по її виконанню повинні виконуватися строго за інструкцією, щоб забезпечити якість виконання і максимально довгий термін служби. Роботи з гідроізоляції рулонними матеріалами проводяться в наступному порядку:
Перший етап, який містить в собі близько 50% успіху це підготовка поверхні, що включає в себе ретельне очищення поверхні від пилу і бруду, нанесення спеціальних грунтовок, щоб підвищити адгезію і зв'язати всі дрібні частинки поверхні (в залежності від грунтовки термін її висихання від 2 3часа і до 24г)
Наступний етап безпосередньо наплавление матеріалу на вже підготовлену поверхню.
За допомогою газових пальників розігрівають нижню частину килима і клеять, притискаючи до поверхні поступово розмотуючи рулон, матеріал укладається в кілька шарів.
 Ніби як все досить таки просто і зручно АЛЕ варто відзначити що термін служби такої гідроізоляції як правило не перевищує 20 років і це в разі якщо ви не пошкодуєте грошей на дорогий якісний матеріал, а інакше 5-8лет.
І до речі багато будівельника в один голос стверджують що на скільки б ретельно ви не готували поверхню, найчастіше в слідстві залишкової вологості скупчується в плитах перекриттів на гідроізоляційному килимі утворюються здуття на яких відбувається розрив гідроізоляційного шару і відповідно з'являється витік, і позбудеться від даного недоліку гідроізоляції практично неможливо, так як неможливо видалити вологу на всі 100%.
Фарбувальна гідроізоляція
 
Наступний вид гідроізоляції фарбувальна гідроізоляція проводиться спеціальними фарбувальними матеріалами часто схожими зі звичайною фарбою, але на відміну від фарби після застигання на поверхні утворює гумову прошарок. Так само як і при використанні рулонних матеріалів один з етапів це підготовка поверхні, а саме:
Перше це: проводиться зруб різних горбів і напливів, зріз виступає арматури, закладення виїмок і каверн цементним розчином. У разі нанесення гідроізоляції на цегляну кладку попередньо проводиться вирівнювання цементно-піщаної штукатуркою.
Наступний етап це: очищення поверхні від пилу, бруду волосяний щіткою або ж стисненим повітрям компресора. У разі присутності жирових плям очищення проводиться сталевими скребками.
 
Останній етап підготовки включає в себе максимально можливе осушення поверхні, і просочення поверхні грунтовкою.
По закінченню підготовки наносимо безпосередньо гідроізоляційний фарбувальний шар як мінімум в два підходи, 2 мм завтовшки кожен
Серед недоліків фарбувальної гідроізоляції варто відзначити малий термін служби близько 4-6 років.
Штукатурна гідроізоляція
Найчастіше помилково використовується замість проникаючої по необізнаності забудовника на увазі якоїсь схожості з проникаючою але в той же час значно меншою вартістю, досить часто продавці навмисно видають штукатурну гідроізоляцію за проникаючу.
Послідовність виконання робіт по штукатурної гідроізоляції:
Природно
Перше це підготовка поверхні, змести пил і бруд
Другий етап полягає в підготовці самого гидроизолирующего розчину
Далі на вже попередньо осушену і вичищену поверхню проводиться нанесення першого шару, після перерви для висихання першого шару (близько 20-30хв) наносимо ще два-три шари з тимчасовим проміжком 20-30хв для підсихання кожного з шарів. У перші 24 години поверхню потрібно змочувати кожні 2-3 години, в наступні 2 тижні змочування проводиться по 2-3 рази на тиждень
Лита гідроізоляція
Наступний з методів гідроізоляції це - лита гідроізоляція але, варто відразу підкреслити, що даний метод гідроізоляції як правило, застосовується тільки при гідроізолювання бетонної підлоги.
Так само як і при будь-якій іншій гідроізоляції, твір робіт складається з декількох етапів, перший з них природно підготовка поверхні, а саме: очищення від пилу і бруду, ну і просушування гарячим повітрям, наприклад за допомогою газового пальника.
Після перерахованих вище маніпуляцій поверхня обробляється ґрунтовкою, а по периметру проводиться монтаж захисного огородження 20-40см заввишки.
Останній з етапів це безпосередньо заливка гидроизолирующего складу і вирівнювання його скребками на поверхні. При заливці за бажанням можна прокласти металеву армування або ж склотканина. Плюс даної технології гідроізолювання суцільний водонепроникний шар, до мінусів можна віднести можливість застосування лише на горизонтальних поверхнях.
Напилювана гідроізоляція
Досить таки велику популярність останнім часом набирає Напилювана гідроізоляція. Один з чинників працюють за це термін служби даної гідроізоляції, а він у неї не малий 30-40 років. До другого плюса даної гідроізоляції можна зарахувати бесшовность. Хоча у всій цій бочці меду не обходиться і без ложки дьогтю, основний мінус це те, що взяти і зробити все самому у вас наврятли вийде, так як для цього буде потрібно спеціальне обладнання. Якщо з питанням обладнання ще можна впорається, взявши його в оренду, то ось з питанням професіоналізму як бути? В оренду професіоналізм не візьмеш, а в напиляемой гідроізоляції це один з основних факторів якості і довговічною служби покриття
Перед нанесенням напиляемой гідроізоляції як завжди починають з підготовки поверхні, а саме: видалення з поверхні пилу, бруду, знежирення поверхні антисептиками. Тільки після повної підготовки можна приступати до напиленню гідроізоляції спеціально предназначін під ці цілі апаратом при температурі не менше + 5 ° С.
Проникаюча гідроізоляція
Останнім часом досить таки перспективний вид гідроізоляції завдяки своєму терміну служби (термін служби бетону) і простоті у використанні.
При застосуванні проникаючої гідроізоляції, ніяких особливих навичок не потрібно так як робиться це все дуже просто: гідроізоліруемой поверхню, попередньо очищену від пилу і бруду рясно змочують водою до повного насичення бетону.
Заздалегідь приготовлений гідроізоляційний склад синтетичної пензлем наноситься на поверхню в два шари. Другий шар наноситься на поверхню після підсихання першого (2-4час). У наступні 2 тижні поверхню періодично змочується.
Серед плюсів проникаючої гідроізоляції можна відзначити:
Простота застосування
-термін служби (порівняємо з терміном служби бетону)
-застосування аж до питних резервуарів
-відсутність спец обладнання при виконанні
-пронікновеніе гідроізоляції вглиб бетону на всю товщину стіни.
Один з мінусів, мабуть він єдиний, це пременение матеріалу можливо тільки лише на бетонні, ж / б поверхні, але без домішки вапна.
Проникаюча гідроізоляція являє собою цілий гідроізоляційний комплекс.
Нанесення на поверхню обмазувальних шляхом
Добавка в розчин на стадії заливки бетону
Гідроізоляція швів, стиків, примикань
Миттєва ліквідація напірної течі.
Ось мабуть 5 основних способів гідроізоляції, кому що більше до душі.
Від себе хотілося б додати, гідроізоляція досить таки не останній щабель будівництва а тому не варто на ній економити застосовуючи дешеві або ж не якісні матеріали адже загідроізоліровав фундамент дешевими не якісними матеріалами ви надалі витратите набагато більше коштів на виїмку, засипку грунту ну і плюс сам матеріал з роботою.
І в закінченні кілька слів про так званому дідівський метод гідроізоляції, бітум і руберойд. Помилково прийнято вважати, що гідроізоляція бітумом з руберойдом дуже дешева, та можливо воно і вийде дешево, якщо робити абияк, але от якщо все робити як годиться .... Часом правильно виконаний квадратний метр бітумно-руберойдовий гідроізоляції обходиться в 2-3 рази дорожче проникаючої.
| Теги: гідроізоляція Львів, ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ, проникаюча гідроізоляція, Види гідроізоляції

Всього коментарів: 0
avatar
Магазин
Напрямки діяльності
Про це варто дізнатись
Відгуки наших клієнтів

ВІАТРОН - проникаюча гідроізоляція. Відновлення бетону,цегли,пісковика.

РАЗОМ всеукраїнська ініціатива