Головна сторінка  Наші Контакти  Зворотній звязок  Прайси


Як утеплити фасад: безшовні системи утеплення



Утеплення та оздоблення фасадів вимагають серйозного підходу: яка з безлічі систем на ринку, в конкретній ситуації буде найбільш рентабельною? Щоб відповісти на це питання, потрібно вникнути в деталі процесу.
Сьогодні, коли паливна криза став фактом нашого життя, вже ніхто не сумнівається в тому, що стіни старих будинків потребують додаткового утеплення, а нові будівлі необхідно спочатку проектувати і будувати в орієнтації на нормативні вимоги по тепловому захисту, які диктують конкретні значення опору теплопередачі огороджувальних конструкцій .
Один із способів вирішення цих завдань - утеплення стін методом скріпленої теплоізоляції (або легким мокрим методом), для виконання якого ринок пропонує готові комплекти матеріалів і продуктів будівельної хімії, званих системами безшовного утеплення.
Метод полягає в кріпленні до стін зовні плит ефективного теплоізоляційного матеріалу з подальшим його оштукатурюванням.
Роботи, пов'язані з теплоізоляцією, краще проводити пізньою весною або ранньою осінню, коли опади не настільки інтенсивні і сонце не гріє занадто сільноРаботи по утепленню
Пінополістирол або мінеральна вата?
Більшість пропонованих на ринку систем утеплення, на жаль, не включають сам теплоізоляційний матеріал. Як правило, його потрібно купувати самостійно. В інструкції до системи утеплення максимум зазначено, для якого виду теплоізоляційного матеріалу вона призначена, і цих рекомендацій слід дотримуватися. Таким чином, ми стаємо перед дилемою: придбати систему на основі мінеральної вати або пінополістиролу? Коли це важливе рішення вже буде прийнято, виникає питання, якими параметрами повинен володіти теплоізоляційний матеріал.
 Мінеральна вата -стійка до механічних пошкоджень, не запалюється і паропроникна. Оскільки у неї чималу вагу, вона повинна кріпитися до стіни великою кількістю дюбелів в порівнянні з пінополістиролом. Вона коштує дорожче пінополістиролу і не так зручна в роботі. При утепленні будинків методом скріпленої теплоізоляції на основі мінеральної вати використовують гнучкі плити. Можна також застосовувати і так звані ламельні плити (в цих виробах волокна розташовані перпендикулярно поверхні плит, а не хаотично, як у звичайних, гнучких). Плити в ламелях мають менші розміри, отже, вони більш зручні в монтажі, до того ж щільно прилягають до нерівних поверхонь. У приватних будинках немає необхідності кріпити їх дюбелями, досить тільки приклеїти до стіни. Фіксація дюбелями знадобиться лише на зовнішніх кутах будівлі, а також по периметру вікон і дверей. Існують і спеціальні двошарові плити з мінеральної вати. У них верхній шар - твердий і стійкий до деформації, а нижній - м'який, має гарні теплоізоляційні властивості і впритул притискається навіть до нерівних поверхонь.
Поверх таких плит значно зручніше укладати шару не та наносити штукатурку.
• Пінополістиролі - легкий і зручний в роботі. Його монтаж здійснюється швидше і простіше, ніж мінеральної вати. Він характеризується кращою, ніж мінвата, вологостійкість. Ще одне його гідність на тлі мінеральної вати - невисока ціна. Однак він набагато менш стійкий до дії вогню, а крім того, через невеликої маси має також гірші звукоізоляційні властивості. Звичайний пінополістирол тільки в незначній мірі можна вважати паропроникним. Як правило, в системах утеплення використовується пінополістирол класу ПСБ-С-25 або ПСБ-С-35 (з більш високою щільністю, і тому більш твердий) товщиною від 5 до 20 см. З недавнього часу доступний так званий перфорований пінополістирол - такі плити забезпечують деяку паропроникність.
 Інші матеріали - теоретично для утеплення стін можна застосовувати і інші теплоізоляційні матеріали, наприклад, екструдований пінополістирол, а також піноскло, плити з деревних волокон або натуральної пробки (ці продукти не є популярними і поширеними, і для використання їх в готових системах утеплення необхідна консультація спеціаліста).
Система безшовного утеплення: що в комплекті?
Система утеплення в своєму найбільш повному комплекті повинна містити всі матеріали, необхідні для утеплення та оздоблення стіни, а саме:
• теплоізоляційний матеріал (в основному, плити з мінеральної вати або пінополістиролу);
• клей для монтажу утеплювача;
• дюбелі, якими кріплять теплоізоляцію;
• армуючої сітки і розчин для заповнення армуючого шару (більшість виробників рекомендують виконувати його з клею для плит);
• ґрунтовку під штукатурку;
• штукатурку;
• фасадну фарбу.
| Теги: Як утеплити фасад: безшовні системи, утеплення фасадів, утеплення фасадів Львів, теплоізоляція, теплоізоляція Львів

Всього коментарів: 0
avatar
Магазин
Напрямки діяльності
Про це варто дізнатись
Відгуки наших клієнтів

ВІАТРОН - проникаюча гідроізоляція. Відновлення бетону,цегли,пісковика.

РАЗОМ всеукраїнська ініціатива