Головна сторінка  Наші Контакти  Зворотній звязок  Прайси

Що ж таке взагалі теплоізоляція і для чого вона потрібна?

Що ж таке взагалі теплоізоляція і для чого вона потрібна?
 
Теплоізоляція - це захисний матеріал або конструкція, що запобігає втраті тепла, а також зберігання певної тепмератури і приміщені. У будівництві теплоізоляційні матеріали застосовують для утеплення зовнішніх стін, перекриттів, покрівель, горищних приміщень. У будинках де немає теплоізоляції,  використовується велику кількість палива.  

Є різні форми і склади теплоізоляції.
Теплоізоляція може мати різні склад і форму, що визначається конкретною сферою її застосування. За складом вона може бути тваринної, рослинної або мінеральної, а також комбінацією з матеріалів цих типів. Теплоізоляційні матеріали, в силу характеру свого використання, як правило, є легкими і неміцними. За винятком деяких специфічних теплоізоляційних матеріалів, таких, як цеглини, будівельні блоки та дошки, які мають досить високу механічну міцність, у більшості ізоляційних матеріалів міцність невелика.

Заповнювальна теплоізоляція. Ізоляція-заповнювач зазвичай заливається або засипається в простір між несучими елементами конструкції. До теплоізоляційних матеріалів цього роду відносяться, наприклад, азбестовий порошок, пробкова крихта, діатоміт, подрібнений гіпс, мінеральна вата (базальтова, шлаковая або скляна), різана папір, порошок магнезії, порошок силикагеля, деревна тирса, гранули вермикуліту (спученої слюди), пемза , перліт і легкі шлаки. Деякі теплоізоляційні наповнювачі використовуються як сполучні в легких бетонах.

Гнучкі форми. Теплоізоляційні матеріали цього роду (мати, листи, ватяні прокладки і повсть) дозволяють здійснювати теплоізоляцію шляхом обгортання, прибивання цвяхами або за допомогою клею. Це особливо зручно для неплоских поверхонь. Гнучкі теплоізоляційні матеріали можуть містити азбестовий повсть, очерет, кінський волос, бавовна, пенька, джут, капок, мінеральну вату, папір, морські водорості, губчасту гуму і деревні волокна. Деякі з них включають ті чи інші поверхнево-зміцнюючі речовини.

Жорстка теплоізоляція. Теплоізоляція такого роду може мати форму блоків, дощок, цегли, листів або пластин. Багато теплоізоляційні конструкції цього роду являють собою комбінацію різних вихідних матеріалів з внутрішніми зв'язками, повітряними прошарками і обробкою поверхні (або без них). Жорстка теплоізоляція прибивається цвяхами або кріпиться дротом або за допомогою клею. До її складу можуть входити азбест, силікат кальцію, скляні кульки, ацетат целюлози, пробка, діатоміт, обпалена глина, гіпс, тальк, очерет, мінеральна вата, папір, губчаста гума, солома, вермикуліт і дерево. У будівництві ізоляційні панелі використовуються в якості захисного покриття як основа для нанесення штукатурки і для внутрішньої обробки. Таке використання теплоізоляційних матеріалів більше залежить від їх міцності, зовнішнього вигляду або звукопроникності, ніж від теплоізоляційної здатності.

Теплоізоляція для труб. Трубна теплоізоляція формується у вигляді полуцилиндров, відповідних діаметру труб, а для труб великого розміру - у вигляді окремих сегментів, або застосовуються гнучкі форми ізоляції. У деяких випадках для трубопроводів використовується ізоляція-заповнювач, яка укладається між поверхнею труби і захисною оболонкою. Жорстка ізоляція кріпиться до труби стрічкою або дротом; гнучка ізоляція намотується на трубу і закріплюється шпагатом або дротом. Жорсткої теплоізоляцією для труб можуть служити азбест, силікат кальцію, скляні кульки, пробка, діатоміт, тальк, мінеральна вата і вермикуліт. Гнучкі форми включають вовняний повсть і мінеральну вату. У трубах, що поставляються разом з теплоізоляцією, використовується азбестове волокно або мінеральна вата.

Цементи. Ізолюючі цементи випускаються у вигляді сухого порошку або невеликих кульок і вимагають тільки додавання води, щоб вийшов розчин потрібної консистенції. Вони використовуються на обладнанні, що має складні обводи, наприклад, на кранах, трубної арматури і турбінах, а також в якості зовнішнього покриття для інших форм ізоляції. Теплоізоляційні композиції включають азбест, діатоміт, тальк, вермикуліт і перліт.

Відбивні покриття. Відбивні покриття ефективно знижують променистий теплообмін, коли поверхні з низьким ступенем чорноти звернені у відкритий простір. В як відбивач широко використовується алюмінієва фольга. Вона здійснюється у вигляді одношарової або багатошарової композиції з паперовою підкладкою або без неї і використовується в комбінації з ізоляційними панелями, гнучкою і трубної ізоляціями. Сталеві листи товщиною 0,15 мм також використовуються в якості відбивачів, головним чином в холодильній техніці.

Теплоізоляція дозволить Вам економики енергію,паливо, і свої фінански,так як при теплоізодяції, можна затрачати набагато менше палива, ніж потрібно. Тепло буду триматись довгий час у приміщенні, під час якого, паливні компоненти житла ( батареї ) можна виключити. Але слід перед цим проконсультуватись із спеціалістами і узгодити найбільш оптимальний варіант теплоізоляції для Вашего дому! Деталі ТУТ
Магазин
Напрямки діяльності
Про це варто дізнатись
Відгуки наших клієнтів

ВІАТРОН - проникаюча гідроізоляція. Відновлення бетону,цегли,пісковика.

РАЗОМ всеукраїнська ініціатива