Головна сторінка  Наші Контакти  Зворотній звязок  Прайси

Каналізаційні мережі - ЯКІСТЬ, ГАРАНТІЯ, СТАБІЛЬНІСТЬ!

Для будівництва та установки очисних споруд необхідна наявність певних знань і навичок. Грамотні фахівці компанії, чий профіль і основний вид діяльності - монтаж та проектування систем каналізації та водопостачання, 
готові в короткі терміни виконати всі види робіт з монтажу очисних споруд з наданням гарантій, а також їх подальше обслуговування з постачанням, витратних і фільтруючих матеріалів.
                                Типи каналізаційних систем

Існує три основних види каналізаційних систем :
- промислова система каналізації, яка призначена для збору та очистки стічних вод на виробництві;
- зливна каналізація служить для відведення стічних вод, що утворилися внаслідок атмосферних опадів;
- господарсько-побутова система, яка буває централізованою (для населеного пункту) і автономна (для одного або декількох приватних будинків)
Очисні системи
Чистота довкілля стає приорітетом в наш часТому встановлення сучасних біологічних очисних споруд – один з основних напрямків діяльності підприємства і причина  нашої  присутності в туристичних Карпатах. Співпрацюючи з такими відомими виробниками як “Еколайн” http://ekoline.kiev.ua/,”Стандартпарк’ ми здійснили десятки монтажів очисних систем різної потужності – від невиличких для приватних будинків до потужних систем для великих готельних комплексів. Кожна з  них взята фірмою під гарантійне обслуговування.
 

Очисні споруди
Для будівництва та установки очисних споруд необхідна наявність певних знань і навичок. За відсутносттю таких, вигідніше запросити висококваліфікованих фахівців, які самостійно виконають всі роботи з установки й монтажу і здадуть «під ключ» готовий обєкт з усіма інженерними комунікаціями. Грамотні фахівці компанії, чий профіль і основний вид діяльності - монтаж та проектування систем каналізації та водопостачання, готові в короткі терміни виконати всі види робіт з монтажу очисних споруд з наданням гарантій, а також їх подальше обслуговування з постачанням, витратних і фільтруючих матеріалів. В результаті власникам заміського будинку будуть гарантовані комфортні умови проживання. Локальні очисні споруди набули останнім часом максимальну популярність завдяки невисокій вартості і досить простому обслуговуванню. 

 
Деталі за телефонами : (032) 253-06-09, (+38) 096-095-74-44, (+38) 063-046-09-21.
Або за адресою : Львів, вул. Кримська, 28 оф.412 
Також деталі  ще  за e-mail :
dimplus.ua@ukr.net    


Дім плюс Україна
                  
Магазин
Напрямки діяльності
Про це варто дізнатись
Відгуки наших клієнтів

ВІАТРОН - проникаюча гідроізоляція. Відновлення бетону,цегли,пісковика.

РАЗОМ всеукраїнська ініціатива