Головна сторінка  Наші Контакти  Зворотній звязок  Прайси

ВІАТРОН - проникаюча гідроізоляція.Відновлення бетону, цегли, пісковика

Фотогалерея       Технологічна карта

Євросертіфікат Viatron      Cертіфікат Відповідності

Таблиця взаємозамінних конкуруючих товарів

ВИСНОВОК про застосування складників «ВІАТРОН» на зразках піщаника



Технологія ремонту  залізобетонних поверхонь з використанням матеріалів ТМ «ВІАТРОН»

Технологія ремонту
  Поверхня конструкції, що підлягає ремонту, звільняється від старої штукатурки, легко відокремлюваних часток бетону і щільної цементної плівки за допомогою піскоструминної обробки або зачистки металевими щітками, шкрябаннями, відбійним молотком. Для механізації очищення великих площ поверхні рекомендується використовувати гідромонітори високого тиску (150-200 Атм). Розшиваються шви, тріщини і каверни. Замаслені ділянки, забарвлені поверхні полімерними матеріалами, очищаються до чистої поверхні. На щільному бетоні шляхом нанесення насічки відбійним молотком, перфоратором або іншим подібним інструментом створюється шорсткість поверхні. Гола арматура зачищається від іржі металевими щітками.При видимій арматурі вибивають старий бетон на 10-20 мм в глибину за арматуру. Поверхня знепилюється (промиванням водою або продуванням повітрям) і ретельно зволожується водою до повного водонасичення поверхневого шару бетону на глибину не менше 10 мм.   Для санації(лікування) бетону використовується «Віатрон-Ін`єктГрунт» ,що дає збільшення щільності, міцності, водонепроникності старої конструкції та адгезії між старим і новим покриттям, приведення арматури в пасивний стан. Наносити матеріал «Віатрон-Ін`єктГрунт» треба по всій поверхні макловіцею або  механізованим способом.  Витрата «Віатрон-Ін`єктГрунт» : 1,6 кг/м.кв. (2 шари).Інтервал нанесення : 2-4 години. Приготування складу : суха суміш зачиняється водою в кількості не більше 20-25% від ваги складу, з ретельним перемішуванням розчину до досягнення його однорідності, але не менше 3-5 хвилин. (Стан « сметани», «кисіля») Перемішування рекомендується проводити в розчинно- або бетонозмішувачу . Розчин  готується в кількості, яка може бути використана протягом 30-60 хвилин. Для збереження пластичності приготованого розчину його необхідно регулярно перемішувати. Додаткове додавання води в приготований розчин не дозволяється. Зачеканка тріщин,швів ремонтним складом «Віатрон 6(2)» провадиться через годину після нанесення останнього шару «Віатрон-Ін`єктгрунт». Витрата ремонтного складу «Віатрон-6(2)» складає у середньому  1,7 кг/дм.куб. Зволоження поверхні проваджується з інтервалом 10 годин протягом трьох-чотирьох діб шляхом розпилення води по поверхні .Через троє – четверо діб перед останнім нанесенням захисного шару«Віатрон-Ін'ектгрунт» (витрата 0,8 кг/м.кв) поверхню слід  зачистити від цементної плівки. Далі зачищена шорстка поверхня зволожується до повного водонасичення, а на неї вже  наноситься захисний склад «Віатрон-Ін'ектгрунт»,що дозволяє збільшити зносостійкість  на 30 - 45%, а   водонепроникність  до W = 10-12.
 

Технологія відновлення
Відновлення провадиться матеріалами "Віатрон-Універсал", котрі призначені для перетворення старого, відновлення руйнованого бетону і ж/б. Оскільки матеріал містить інгібітори корозії арматури і перетворення іржі "Віатрон-Універсал"дозволяє захистити конструкцію в цілому від подальшого руйнування.Не плутати процес відновлення зруйнованого бетону із стандартними засобами посилення.Посилення конструкції доцільно проводити в комплексі з відновленням бетону. Для відновлення проектних розмірів конструкції,для нарощування бетону необхідно застосовувати склади "Віатрон-6(1)" і "Віатрон-6(2)
Торкретування можна виконувати складами "Віатрон-6(1)".Комплекс робіт по ремонту конструкції складається з декількох етапів:
1.Підготовка поверхні( відновлювана поверхня звільняється від старої штукатурки, легко відокремлюваних часток бетону і щільної цементної плівки за допомогою піскоструминної обробки або зачистки металевими щітками, шкрябаннями, відбійним молотком;замаслені ділянки, забарвлені поверхні полімерними матеріалами, очищаються до чистої поверхні).
2.Обробка кородованої арматури і лікування бетону складом "Віатрон-Універсал".
3.Відновлювання проектних розмірів конструкції складами "Віатрон-6(1)" і "Віатрон-6(2)".Розчин готується наступним чином:суха суміш зачиняється водою в кількості не більше 20-25%  від ваги складу, з ретельним перемішуванням розчину до досягнення його однорідності, але не менше 3-5 хвилин. стан « сметани» або «кисіля» та наноситься шпателем як при технології штукатурних робіт шаром  до 3мм).
Витрати матеріалів у середньому: «Віатрон-Універсал»-4,5 кг/м.кв, «Віатрон-6(1)»-15 кг/м.кв при товщині 10 мм, «Віатрон-6(2)»-1,7кг/дм.куб.
 
 
Гідроізоляція  бетонних поверхонь
При гідроізоляції  незруйнованих бетонних поверхонь , а також свіже вкладеного бетону використовується матеріал «Віатрон-4».В випадках корозії бетону,арматури від впливу агресивного середовища використовується "Віатрон-Універсал". Мінімальна товщина покриття складає 3 мм .Витрата матеріалу складає 3,5-4,5кг/м.кв по рівній поверхні.В випадках гідроізоляції бетонного блоку після зняття опалубки поверхні треба придати шорсткість механізованим способом. В випадках великих зруйнувань більше 40 мм поверхонь необхідно вирівняти складами "Віатрон-6(1)", а великі вибоїни відновити складами "Віатрон-6(2)".Після чого нанести склади «Віатрон-4» або "Віатрон-Універсал".Витрати матеріалів у середньому: «Віатрон-Універсал»,-«Віатрон-4»-3,5-4,5 кг/м.кв, «Віатрон-6(1)»-15 кг/м.кв при товщині 10мм, «Віатрон-6(2)»-1,7кг/дм.куб.
При використанні матеріалів необхідно дотримуватися технологією використання.
 

Добавка до бетону
Добавка складів «ВІАТРОН»  в кількості від 5% до 7% (від маси цементу) в зразках важкого бетону марок М300, М350, М400 дає можливість істотно підвищити його міцність від 30 до 50% і водонепроникність (у 1,5-2 рази) і перевести звичайний важкий бетон в розряд гідротехнічного.
При вживанні складів «ВІАТРОН» як добавки, необхідно у складі бетону використовувати портландський цемент лише ПЦ I (ДСТУ Б В.-2.7-46). Використання портландського цементу з добавками шлаку ПЦ Ii/Ш, ПЦ Ii/Б-Ш, пуццолани ПЦ Ii-П, золи-віднесення ПЦ Ii-З, вапняку ПЦ Ii-в, а також композиційних цементов ПЦ Ii/ А-до і ПЦ Ii/ Би-до, пуццоланових, шлакопортландцементов   – недопустимо!
Для виготовлення гідротехнічного бетону з використанням матеріалів «Віатрон» пропонується наступне технічне рішення. 
Необхідно: 
1. Додати гідроізоляційний ремонтний склад «Віатрон – 6(2)» з розрахунку 50 кг на 1 куб.м бетонній суміші. Час схоплювання приготованої суміші від 120 до 360 хвилин. Зволоження виробляти з інтервалом 10-12 годин протягом 72 годин. Добавка гідроізоляційного ремонтного  складу «Віатрон-6(2)» дозволить збільшити  марку  бетону не менше чим на 30 %,  а водонепроникність складатиме  W не нижче 8.
2. Через 72 години  готове бетонне покриття зачищається від цементної плівки, для чого на його поверхні створюється шорсткість, зволожується до повного водонасичення, а потім наноситься захисний склад «Віатрон-Ін'єктгрунт» завтовшки  1,5 – 2,5 мм. Середню витрату захисного складу «Віатрон-Ін'єктгрунт» при товщині шару  3 мм складає 4 кг на 1 кв.м. Час схоплювання приготованої суміші від 15 до 45 хвилин.Зволоження проводиться через кожних 8-10 годин впродовж 48 годин. Вживання захисного складу «Віатрон-Ін'єктгрунт» дозволить збільшити  водонепроникність даного  покриття до W = 10-12 залежно від товщини  шару, що наноситься.
 
 

 
Магазин
Напрямки діяльності
Про це варто дізнатись
Відгуки наших клієнтів

ВІАТРОН - проникаюча гідроізоляція. Відновлення бетону,цегли,пісковика.

РАЗОМ всеукраїнська ініціатива